English
پارسی
واحد تحقیق و توسعه

واحد تحقیق و توسعه

واحد تحقيق‌ و توسعه‌ شركت‌ دارویی سبز داروبا باور این نکته که رشد و اعتلاء صنعت داروسازی حاصل تحقیق و توسعه و پروژه های جدید داروئی است و با توجه به داروهای موردنیاز جامعه وبا هدف بهبود و ارتقاء کيفيت محصولات،ازجدیدترین فناوری روز ومتخصصين‌ مجرب و امکانات دستگاهی پیشرفته‌ بهره میجوید تا بالحاظ بهترین فرمولاسیون و نیز بازنگری در فرمولاسیون...

ادامه مطلب
واحد تولید

واحد تولید

واحد تولید شــرکت داروسازی سبزدارو با دیدگاه بهبود مستمر در تلاش است که با رعایت دقیـــق اصــول GMP و بر اساس آخرین استانداردهای بین المللی، محصولاتی با کیفیت مطلوب تولید نماید. دراین راستا با بهرگیری از مجهزترین دستگاه ها و جدیدترین روشهای ساخت و با اتکا بــردانش وتجــربه کارکنان متخصص، در جهت ارتقـــاء کیــفی محصولات دارویی کشور گام بر ...

ادامه مطلب
تاریخچه و معرفی

تاریخچه و معرفی

شركت داروسازي سبزدارو اسپادانا در سال 1387 به صورت سهامي خاص تأسيس و از سال 1390 با هدف تامین نیازهای دارویی کشور در بالاترین سطح کیفی منطبق با استانداردهای بین المللی مورد بهره برداری قرار گرفت.مهمترين هدف شركت داروسازي سبزدارو  توليد و عرضه داروي با كيفيت مورد قبول و قابل رقابت در بازار دارويي و افزايش رضايتمندي مصرف كنندگان و بيما...

ادامه مطلب
خط مشی کیفیت

خط مشی کیفیت

شرکت سبز دارو اسپادانا یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید فرآورده های داروئی با استقرار سیستم مدیریت کیفیت مبتني بر اساس استاندارد ISO 9001: 2008 و در راستای ظهور و بسط پتانسیل بالقوه به نیروی بالفعل سازمانی، خط مشی کیفی خود را به شرح زیر اعلام می نماید: ارتقاء سطح رضایت مشتریان، مصرف کنندگان، متخصصین ذیربط، تأمین کنندگان و کارکنان ا...

ادامه مطلب
شیاف فیتو واژکس سبز دارو

فیتو واژکس

شکل دارویی: شیاف واژینال.

اجزاء فرآورده : این فرآورده حاوی عصاره سیاه دانه به میزان 1 درصد می باشد.

خاصیت درمانی مورد نظر: این فرآورده دارای خاصیت ضد قارچی و ضد میکروبی بوده و جهت درمان عفونت های واژینال با منشاء قارچی از جمله واژنیت کاندیدایی (ناشی از کاندیدا آلبیکنس) و سایر واژینتهای میکروبی به کار میرود.

استاندارد شده : این شیاف بر اساس فنل تام استاندارد شده است.

دنتا ژل شرکت سبز دارو

دنتا ژل

شکل دارویی : ژل موضعی
اجزاء فرآورده : روغن میخک 20% ، اسانس نعناء فلفلی 1%، هر گرم دنتاژل بر اساس 2/5 میلی گرم اوژنول استاندارد شده است.
خاصیت درمانی مورد نظر:تسکین درد دندان همراه با خاصیت ضد میکروبی.


نحوه و مقدار مصرف: برای استفاده مقدار کمی از ژل را با دقت به کمک اپلیکاتور بر روی بخش پوسیده دندان قرار دهید. این عمل را پس از 20 دقیقه تکرار نموده و در صورت نیاز هر 2 ساعت تکرار نمایید.

پماد و کرم رزامینت شرکت سبز دارو

رزامینت

شکل دارویی: پماد 30 گرمی.

تسکین دهنده دردهای عضلانی، مفصلی و رماتیسمی.

اجزاء فرآورده :هر 30 گرم پماد شامل: رزماری 4/2 گرم، منتول 2/1 گرم، کامفر 2/1 گرم می باشد.دارو بر مبنای اکالیپتول استاندارد شده است. هر گرم پماد حاوی 8/17 میلی گرم اکالیپتول می باشد.

این پماد با افزایش گردش خون در ناحیه آسیب دیده یا دردناک موجب افزایش حرارت و کاهش درد در موضع می گردد. منتول و کامفر موجود در این پماد دارای اثر ضد التهاب و درد مفاصل می باشند.

 

کپسول لاویگ شرکت سبز دارو

کپسول لاویگ

شکل دارویی: کپسول 60 عددی 

اجزاء فرآورده: کپسول لاوویگ حاوی عصاره گیاهان, saw palmetto, ginkgo biloba, panax ginseng, epimedium grandiflorum, muira pauma, erythroxylum catuaba, crataegus oxycanthae, cuscuta epithymum می باشد که بر مبنای ماده موثره توتال فلاونویید استاندارد گردیده است.

خاصیت درمانی مورد نظر: افزایش و تقویت نیروی جنسی، تقویت کننده حافظه و بهبود شرایط فیزیکی بدن. بهبود انزال زود هنگام با تاثیر بر پروستات و عضله PC.

کپسول اسلیم فول شرکت سبز دارو

کپسول اسلیم فول

شکل دارویی: کپسول 60 عدی 

خاصیت درمانی مورد نظر: پائین آورنده وزن بدن

اجزاء فرآورده: کپسول اسلیم فول ساخته شده از پودر سرکه سیب با نام علمی malus orientalis، چای سبز با نام علمی camellia sinensis و جلبک دریایی با نام علمی ascophyllum nodosum، کلسیم پیروات، ویتامین B6 و کروم غذایی. کپسول اسلیم فول به همراه رژیم غذایی یک فرمول طراحی شده برای کمک به کنترل وزن از طریق سوختن چربی و کاهش میل به شکر (شیرینی) است.

شربت گیاهی برونکلدین سبز دارو

شربت گیاهی برونکلدین

شکل دارویی: شربت گیاهی 120 میلی لیتر.
اجزاء فرآورده: حاوی عصاره استاندارد شده گیاه آویشن (thymus vulgaris) و گیاه پامچال (primula officinalis) می باشد. این شربت حاوی 1 میلی گرم از ترکیبات فنولی بر مبنای تیمول در هر 5 میلی لیتر شربت می باشد.
موارد مصرف: خلط آور، تسکین سرفه های ناشی از آسم و برونشیت حاد و سرماخوردگی.
مکانیسم اثر: عصاره آویشن سبب افزایش ترشحات مخاطی برونش ها می شود و خلط آور است. اثرات ضد میکروبی و اسپاسمولیتیک و اکسپکتورانتی آن از خصوصیات این گیاه است.
شربت سرفه برونسبان سبز دارو

شربت سرفه برونسبان

شکل دارو: شربت 120 میلی لیتری.
خاصیت درمانی مورد نظر: درمان التهاب حاد تنفسی همراه با سرفه و درمان برونشیت حاد و خلط آور.
ترکیبات: هر 100 میلی لیتر  محلول حاوی 7% گرم عصاره خشک برگ پیچک می باشد. این شربت بر اساس هدراکوزید C استاندارد شده است.

اطلاعات در دسترس نیست!!

اطلاعات در دسترس نیست!

  • sabzdaru-slide-set-1
  • sabzdaru-slide-set-2
  • sabzdaru-slide-set-3
  • sabzdaru-slide-set-4
  • sabzdaru-slide-set-5
  • sabzdaru-slide-set-6

اطلاعات تماس

  • آدرس کارخانه: اصفهان-- --کیلومتر 55 جاده شیراز، شهرک صنعتی رازی، فاز 2، خیابان ششم
  • تلفن تماس: ۸ - ۹۵۰۱۰۵۰۶ - ۰۳۱
  • تلفن تماس: ۹۵۰۱۰۵۰۹ - ۰۳۱
  • ایمیل:

آدرس ما بروی نقشه

گالری تصاویر