English
پارسی
واحد تحقیق و توسعه

واحد تحقیق و توسعه

واحد تحقيق‌ و توسعه‌ شركت‌ دارویی سبز دارو با باور این نکته که رشد و اعتلاء صنعت داروسازی حاصل تحقیق و توسعه و پروژه های جدید داروئی است و با توجه به داروهای مورد نیاز جامعه و با هدف بهبود و ارتقاء کيفيت محصولات، از جدیدترین فناوری روز و متخصصين‌ مجرب و امکانات دستگاهی پیشرفته‌ بهره می جوید تا با لحاظ بهترین فرمولاسیون و نیز بازنگری در فر...

Read more
واحد تولید

واحد تولید

واحد تولید شــرکت داروسازی سبزدارو با دیدگاه بهبود مستمر در تلاش است که با رعایت دقیـــق اصــول GMP و بر اساس آخرین استانداردهای بین المللی، محصولاتی با کیفیت مطلوب تولید نماید. دراین راستا با بهرگیری از مجهزترین دستگاه ها و جدیدترین روشهای ساخت و با اتکا بــردانش وتجــربه کارکنان متخصص، در جهت ارتقـــاء کیــفی محصولات دارویی کشور گام بر ...

Read more
تاریخچه و معرفی

تاریخچه و معرفی

شركت داروسازي سبزدارواسپادانا در سال 1387 به صورت سهامي خاص تأسيس و از سال 1390 با هدف تامین نیازهای دارویی کشور در بالاترین سطح کیفی منطبق با استانداردهای بین المللی مورد بهره برداری قرار گرفت.مهمترين هدف شركت داروسازي سبزدارو  توليد و عرضه داروي با كيفيت مورد قبول و قابل رقابت در بازار دارويي و افزايش رضايتمندي مصرف كنندگان و بيماران مي...

Read more
خط مشی کیفیت

خط مشی کیفیت

شرکت سبز دارو اسپادانا یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید فرآورده های داروئی، آرایشی و بهداشتی با استقرار سیستم مدیریت کیفیت مبتني بر اساس استاندارد ISO 9001: 2008 و در راستای ظهور و بسط پتانسیل بالقوه به نیروی بالفعل سازمانی، خط مشی کیفی خود را به شرح زیر اعلام می نماید: ارتقاء سطح رضایت مشتریان، مصرف کنندگان، متخصصین ذیربط، تأمین کن...

Read more
شیاف فیتو واژکس سبز دارو

فیتو واژکس

شکل دارویی: شیاف واژینال.

اجزاء فرآورده : این فرآورده حاوی عصاره سیاه دانه به میزان 1 درصد می باشد.

خاصیت درمانی مورد نظر: این فرآورده دارای خاصیت ضد قارچی و ضد میکروبی بوده و جهت درمان عفونت های واژینال با منشاء قارچی از جمله واژنیت کاندیدایی (ناشی از کاندیدا آلبیکنس) و سایر واژینتهای میکروبی به کار میرود.

استاندارد شده : این شیاف بر اساس فنل تام استاندارد شده است.

شربت گیاهی برونکلدین سبز دارو

شربت گیاهی برونکلدین

شکل دارویی: شربت گیاهی 120 میلی لیتر.
اجزاء فرآورده: حاوی عصاره استاندارد شده گیاه آویشن (thymus vulgaris) و گیاه پامچال (primula officinalis) می باشد. این شربت حاوی 1 میلی گرم از ترکیبات فنولی بر مبنای تیمول در هر 5 میلی لیتر شربت می باشد.
موارد مصرف: خلط آور، تسکین سرفه های ناشی از آسم و برونشیت حاد و سرماخوردگی.
مکانیسم اثر: عصاره آویشن سبب افزایش ترشحات مخاطی برونش ها می شود و خلط آور است. اثرات ضد میکروبی و اسپاسمولیتیک و اکسپکتورانتی آن از خصوصیات این گیاه است.
شربت سرفه برونسبان سبز دارو

شربت سرفه برونسبان

شکل دارو: شربت 120 میلی لیتری.
خاصیت درمانی مورد نظر: درمان التهاب حاد تنفسی همراه با سرفه و درمان برونشیت حاد و خلط آور.
ترکیبات: هر 100 میلی لیتر  محلول حاوی 7% گرم عصاره خشک برگ پیچک می باشد. این شربت بر اساس هدراکوزید C استاندارد شده است.
کپسول لاویگ شرکت سبز دارو

کپسول لاویگ

شکل دارویی: کپسول 60 عددی 

اجزاء فرآورده: کپسول لاوویگ حاوی عصاره گیاهان, saw palmetto, ginkgo biloba, panax ginseng, epimedium grandiflorum, muira pauma, erythroxylum catuaba, crataegus oxycanthae, cuscuta epithymum می باشد که بر مبنای ماده موثره توتال فلاونویید استاندارد گردیده است.

خاصیت درمانی مورد نظر: افزایش و تقویت نیروی جنسی، تقویت کننده حافظه و بهبود شرایط فیزیکی بدن. بهبود انزال زود هنگام با تاثیر بر پروستات و عضله PC.

کپسول اسلیم فول شرکت سبز دارو

کپسول اسلیم فول

شکل دارویی: کپسول 60 عدی 

خاصیت درمانی مورد نظر: پائین آورنده وزن بدن

اجزاء فرآورده: کپسول اسلیم فول ساخته شده از پودر سرکه سیب با نام علمی malus orientalis، چای سبز با نام علمی camellia sinensis و جلبک دریایی با نام علمی ascophyllum nodosum، کلسیم پیروات، ویتامین B6 و کروم غذایی. کپسول اسلیم فول به همراه رژیم غذایی یک فرمول طراحی شده برای کمک به کنترل وزن از طریق سوختن چربی و کاهش میل به شکر (شیرینی) است.

دنتا ژل شرکت سبز دارو

دنتا ژل

شکل دارویی : ژل موضعی
اجزاء فرآورده : روغن میخک 20% ، اسانس نعناء فلفلی 1%، هر گرم دنتاژل بر اساس 2/5 میلی گرم اوژنول استاندارد شده است.
خاصیت درمانی مورد نظر:تسکین درد دندان همراه با خاصیت ضد میکروبی.


نحوه و مقدار مصرف: برای استفاده مقدار کمی از ژل را با دقت به کمک اپلیکاتور بر روی بخش پوسیده دندان قرار دهید. این عمل را پس از 20 دقیقه تکرار نموده و در صورت نیاز هر 2 ساعت تکرار نمایید.

پماد و کرم رزامینت شرکت سبز دارو

رزامینت

شکل دارویی: پماد 30 گرمی.

تسکین دهنده دردهای عضلانی، مفصلی و رماتیسمی.

اجزاء فرآورده :هر 30 گرم پماد شامل: رزماری 4/2 گرم، منتول 2/1 گرم، کامفر 2/1 گرم می باشد.دارو بر مبنای اکالیپتول استاندارد شده است. هر گرم پماد حاوی 8/17 میلی گرم اکالیپتول می باشد.

این پماد با افزایش گردش خون در ناحیه آسیب دیده یا دردناک موجب افزایش حرارت و کاهش درد در موضع می گردد. منتول و کامفر موجود در این پماد دارای اثر ضد التهاب و درد مفاصل می باشند.

 

اطلاعات در دسترس نیست!

اطلاعات در دسترس نیست!

  • sabzdaru-slide-set-1
  • sabzdaru-slide-set-2
  • sabzdaru-slide-set-3
  • sabzdaru-slide-set-4
  • sabzdaru-slide-set-5
  • sabzdaru-slide-set-6

اطلاعات تماس

  • آدرس کارخانه: اصفهان-- --کیلومتر 55 جاده شیراز، شهرک صنعتی رازی، فاز 2، خیابان ششم
  • تلفن تماس: ۸ - ۹۵۰۱۰۵۰۶ - ۰۳۱
  • تلفن تماس: ۹۵۰۱۰۵۰۹ - ۰۳۱
  • ایمیل:

آدرس ما بروی نقشه

گالری تصاویر

مطالب مفید